Irja be a táborszámot:
VAGY Jelölje ki a települést:
Ahtme?
Aj
Ajuta
Akmolinszk
Akmolinszki terület/Dzsalambet
Alapajevszk
Alatir
Alcsevszk
Alekszandrovka
Alekszino
Alma-Ata
Altinnij
Alusta
Amanli
Andizsán
Angren
Antracit
Antracitivszkij járás
Antracitivszkij járás/Szofijivka
Antropsinó
Apseronszk
Arabkir (Jereván)
Aral tó környéke
Aramil
Aromatne
Arszenyevói körzet
Artemov
Artyomovszk
Artyomovszkij
Asa
Aszbest
Aszbeszt
Aszbeszti körzet/Izumrud
Asztrahány
Asztrahany
Avdiivka
Avgyejevkai körzet
Bagratyinovszk
Bahilova Poljana
Bakal
Baku
Baku/Szumgati
Balahna
Banyicsi
Baskiria
Baszkaja
Batajszk
Bazivszke
Begicsevo
Begovat
Bekatovo
Belaja Berjozka
Belci
Belkovói körzet
Belogorszki körzet
Benderi
Bereznyiki körzet
Berezovszkij
Berjozovka
Berjozovszkij
Beszlan állomás
Bezimjanka
Bezseck
Bezsica
Birkino
Bitos
Bjatszkie Poljan
Blagovescsen
Bobrovi körzet/Khrenovoje
Bobrujszk
Bocsilovo
Bogodoroszk
Bogorodszk
Bogorodszki körzet/Oranki
Bogoszlov
Bogumbaj
Bogurajevszkij
Boguszlavszkaja
Bokszitogorszk
Bolgarszkij Szarabuz
Bolsaja Kasma
Bolsije Peremerki
Bolsoj Isztok,
Boriszov
Borogyicki körzet
Borovicsi
Breszt
Brjanka
Brjanszk
Brjanszk
Bugajivka
Buguljma
Buguruszlan
Bugyevicsi
Bugyonovszki körzet
Buinszk
Bukacsacsin
Bulacsauri
Bulganok
Busuiha
Butülic
Büsztrovka ?
Centroszojuz,
Csagoda
Csapajev
Csasziv Jar
Csasziv Jár
Cseljabinszk
Cseljabinszki terület/Asa
Cseremsanka
Cserepovec
Csernogubovo
Csernyigov
Csernyigovszk
Cseruszti
Csikauri
Csinaz
Csircsik
Csisztopol
Csita
Cskalov (ma Orenburg)
Csuama
Csulkovo
Csutovói járás
Dagesztán
Dalnevosztocs
Daskeszani
Daugavpils
Dimitrov
Djagilev
Dmitrijevka telep
Dnyeprodzerzsinszk
Dnyepropetrovszk
Dnyepropetrovszki terület
Dnyepropetrovszki terület Krivoj Rog
Donyeck
Dramino ????
Dregli körzet
Drogobicsi (Lvovi) terület
Drogobicsi (Lvovi) terület /Sztrij
Dubrovka
Dviri
Dzaudzsikau
Dzerzsinszk
Dzerzsinszk
Dzsaudzsi-Kau
Elar
Engels
Erra
Fatyezs
Felső-volgai
Feodoszija
Fergan
Fergana
Frolovo
Frolovói körzet/Frolovo
Furmanov
Gagra
Gajva
Gavrilivka
Gelszendorf
Georgijevszk
Girszke
Glazov
Gluhaja
Gluhivci
Gluskovo
Gnivany
Gnyivany
Golma
Golovinka
Golovlinszkij
Gomel
Gora ?
Gorjacsij Kljucsi körzet
Gorka
Gorkij (Nyizsnij Novgorod)
Gorlivka
Gornyackij
Gornyáckij
Grabari
Grantine
Grozne
Groznij
Gubaha
Gukovo
Gulkevicsi körzet
Gusz-Hrusztalnij
Gzsatszk
Gyatykovo
Gyatykovó
Gyehtyarka
Gyerevjanka
Gyerjugino
Habarcsiha
Habarovszk
Hadizsi
Hanlar
Hanlar (ma Goygol)
Hanlar északi peremkerülete
Hanlari
Hanyinói körzet
Harciszk
Harkov
Harkov megye
Harkovi
Harkovi terület
Herszon
Himki
Himki körzet
Hodorov
Honzsonkove
Hovrino
Hralovicka1
Hralovicka2
Hruscsevo
Igumnovo
Iljics munkástelepülés
Ilori
Ima
Iman
Ingiri
Isztok szovhoz
Isztra
Ivangorod
Ivanovo
Ivanovo/Balino
Ivanykovo
Izbeszty
Izvesztkov
Izsevszk
Jablonovüj Ovrat
Jaksanga
Jampolszki járás Turanivka
Jarcevó
Jaroszlavl
Javasz
Jegla
Jelabugai körzet/Jelebug
Jenakijeve
Jenakijevo
Jereván
Jevpatorija
Joskar Ola
Jurga
Jurjeveci
Juzsa
Juzsnoje
Kacsagan
Kadnikovszk
Kahtla-Jarvi
Kalinyin
Kaluga
Kamenka
Kamenszk
Kameskovo
Kamisin
Kamszkij
Kapusztyin Jar
Karabanov
Karabas
Karagozi
Karbonit
Karlovka
Karpinszk
Karsevszk
Kas-Tam
Kaszpijszk
Kaukázus
Kaunas
Kazanovka
Kazany
Kekszgolm
Kemerovo
Kemi körzet/Latuska
Kenzse
Kercs
Kijev
Kijevi terület
Kijevi terület/Fasztov
Kinyesma
Kirov
Kirovabad
Kirovakani körzet
Kirovbad
Kirovi körzet
Kirovógrád
Kirovográdi körzet/Leviha
Kirovszk
Kirzsacs
Kisinyov
Kivioli
Kizel
Klepik
Kocsetovka
Kocskino
Kohavino
Kohma
Kokorevka
Kokoszvij
Kolcsugino
Kolomna
Kolomnai körzet
Kolovo
Kolpino
Koltubanka
Komarovo
Komisszarovka
Kommunar
Komszomolszk
Konakovi körzet
Konakovo
Kondrovo
Konsztjantinivka
Konyiscsevo
Konyscsevo
Koptyev szakadék
Korosztyeny
Korosztyenyi járás Csolvik
Kosarovo
Koszmunino
Kosztroma
Kovrov
Kramatorszk
Krasznaja szvoboda
Krasznij Lucs
Krasznij Lucs– Antracit
Krasznij Perekop
Krasznij-Lucs
Krasznodar
Krasznodon
Krasznogorszk
Krasznoje
Krasznokamszk
Krasznooktyabrszki körzet
Krasznoturjinszk
Krasznouralszk
Krasznyinszki körzet
Krimszkaja
Kripke
Kriusa
Krivoj Rog
Krivoje Koleno
Krivolucsje
Kromi
Kropotkin
Kujbisevi körzet
Kukmor
Kulebjak
Kulgala
Kungur
Kura-Cece
Kurahove
Kurlov
Kurlovo
Kurszk
Kusva
Kutyenyevo
Küstüm
Kvezani
Kzil-Kij
Laszkovo
Lebedjany
Lebedjanyi körzet/Sztereleck
Lebedjanyi körzet/Trojekurovo
Lemju
Leninakan
Lenin-bánya
Leningrád
Lenini körzet
Lenini körzet, Karagandai terület
Leninogorszk
Lepesz-gyár
Lezsnyevo
Libau
Liszicsanszk
Liszva
Livadija
Ljahonovka
Ljoviha
Ljublino
Ljugyinovszkij körzet/Szukreml
Logyéjnoje Polje körzet
Logyejno-polje
Lopangyino
Lopasznya
Lubjanszkij
Lubni
Luganszki járás Verhne
Luganszki körzet
Lvov
Lvovi terület
Lvovi terület/Zsuratino
M. Szozim
Magnyitogorszk
Mahacskalát
Makarina Roscsa
Makejevka
Makejevkai körzet
Makijivka
Makszati
Malája Vergunyka
Mamajev Kurgan
Manturov
Marganyec
Mariupol
Mayovka/Jurbarkas
Mednogorszk
Medvezsegorszk
Melekec
Memel
Mena
Miassz
Micsurino
Mikolajiv
Milovszkoje
Mingecavir
Minszk
Minyeralnije vodi
Mirnij
Miserony
Mitau ma Jelgava
Mogiljov
Mohovszki tőzegvállalat
Molotov
Molotov/Szt. Baharevka
Moncsegorszk
Morsanszk
Morsin
Moszkva
Moszkva/Ljublino
Moszpine
Mosztosztroj
Mozsajszk
Mranorszk
Msztera
Murmanszk
Murminszk
Murom
Murzicü
Musketovo
Müsega
N. Boriszov
N.-Kurja
Nahodka
Narofominszk
Navljai körzet
Navtlugi
Neja
Nelepivka
Nerehta
Nikolaevszk
Njur-Dorkotoja
Nova Gorlivka
Novaja
Novaja Ljalja
Novaja Szobinka
Novgorod/Pszkovi előváros
Novgorodi körzet/Klepci
Novij Donbasz
Novikovka
Novocserkaszk
Novo-Gorlovka
Novopokrovka
Novorosszijszk
Novosahtyinszk
Novoszibirszk
Novoszilceve
Novoszilovszk
Novotrojck
Novotrojicke
Nurlat
Nurmola
Nyekrilovo
Nyevinomiszk
Nyevjanszk
Nyikolajevka
Nyikolo-Hutorszkoj
Nyizsnyaja Túra
Nyizsnye-Iszetszk
Nyizsnyij Baszkuncsak
Nyizsnyij Tagil
Obigyimo (1948-1949)
Obor
Odessza
Ogre
Oktyabrszkij
Opocsno
Ordzsonikidze
Oreanda
Oricsi
Orjol
Orszk
Oszintorf körzet
Osztaskovo
Osztaskovói körzet
Otvazsnoje
Ovrucsi járás Mlini
Ozserelje
Páj
Pantonnaja
Papasznyanszki körzet
Parahino
Pecsatkino
Penza
Pereszlavl
Permjatszki községi tanács
Pervomájszk
Pervouralszk
Pesztovo
Petrodvorec
Petrovszkij
Petrozavodszk
Pikaljevo
Pirjatyin
Piszcsugovo
Pitkjaranta
Pjatyigorszk
Plaszt
Plavszk
Pocsep
Podevszko
Podporozsje
Pokatyilovka
Polevszkij körzet/Zuzelka
Polga
Polonne
Polonnoje
Polotnyanij zavod
Polozk
Poltava
Poltavai terület
Popaszna
Porsta
Posztnyikovo
Potyma
Prasznyicki körzet
Pravoberezsnij körzete
Prisahtyinszki körzet
Prisahtyinszki körzet/Dubrovka
Privolzs
Prokopjevszk
Pszkov
Pudem
Pudozs
Pudozsi körzet
Pudozsi körzet/9. kvartal
Radhoszp Krasznij
Radomisly
Rajcsihin
Ramaszuha
Recsica
Regykino
Renyi
Revda
Rezs
Ribinszk
Riga
Rityiscsevó
Rjazany
Roszlávi
Rosztov
Rotovka
Rubazovszk
Rubinszk
Rubizsne
Rudakove
Rusztavi
Rutcsenkovo
Sadurov
Sahtarszk
Sahti
Salikovo
Sarja
Saulen
Scsebetovka
Scsokino
Sekcna
Selomovo
Semordan
Sepetivka
Sepetovka
Sesztihino
Sibotovó
Silute
Sirokij ovrag-vá.
Sugresz
Szadoni körzet
Szahalin
Szalszk
Szalszki körzet/Gigant
Szaratov
Szavelivka
Szegezsa
Szelco
Szelikszi
Szemcsino
Szemenov
Szerebrjanka
Szeredovina
Szerpuhov
Szesztoreck
Szevasztopol
Szevasztopol/Kadikovszkij
Szevasztopoli körzet
Szeverodonyeck
Szeverszk
Szeverszk ?
Szilne
Szimansczina
Szimferopol
Szimferopoli körzet
Szizrany
Szjasz
Szjasztroj
Szkobelevo
Szkole
Szkopino
Szlavuta
Szlovjanszk
Szmolenszk
Szmoljanka
Sznizsne
Szobinka
Szofijevka
Szokol
Szokologorivka
Szolikamszk
Szol-Ileck
Szolombalszk
Szormovó
Szovgavany
Szpaszk
Szreten
Sztahanov
Sztalingrád
Sztalingrád/Sacco és Vanzetti telep
Sztálingrád-II
Sztálini (Donyecki) terület
Sztálini (Donyecki) terület Szofijevka
Sztálini (Donyecki) terület/Torez-Kiszelyova
Sztálini kerület/Karaganda
Sztalinogorszk
Sztalinogorszk-1
Sztalinszk (Novokuznyenszk)
Sztavropol
Sztreleckij
Sztupino
Szucsan
Szuda
Szuhoj Log
Szuhumi
Szuhumi körzet
Szulin
Szumgaiti
Szumi
Szumi terület
Szuprotivi
Szuzdal
Szüktüvkar
Szüszerty
Szverdlovszk
Szverdlovszk ma Ekaterinburg
Szverdlovszki járás
Szvezsenückaja
Szvezsenykaja
Taganrog
Tajset
Talici
Tallin
Tamasa
Tambov
Tambov/Rada
Tarakanovo
Tarbejevi körzet
Tartu
Tarusza
Taskent
Taskumir
Tbiliszi
Teplogorszk
Tesa
Tetjuhin
Tkibuli
Torez
Traktorgyári kerület
Trud telep környéke
Tuapsze
Tula
Tumanovó
Tupik
Turinka
Tusino
Tyejkovo
Tyelegovo
Tyemnyikov
Tyerebovszk
Tyisino
Udomlja
Ufa
Ugli
Uglics
Ugolnij
Ukrajinka
Uljanovszk
Undol
Unyecsa
Urgal
Urjupinszk
Urzsumka
Ust-Kamenogorszk
Uszin
Uszmanyi körzet/Novougljanka
Uszpenszki körzet
Usztjuzsna
Usztyje
Usztyje-Sora
Uva
Uvai körzet/Rjabovo
Uvarovka
Uvarovszk
V Szinyacsiha
Vahrusev
Valencsuk
Valga
Valk (Baltikum)
Varszer
Velikie-Luki
Ventspils
Veretenyje
Veretyje
Verhnyaja Szalda
Verhnyaja Túra
Verhnyeje Jelsino
Verhnyekamszki körzet/Szozimszkij
Verhnyij Ufalej
Verhovaja
Verra-Tuba
Veszolaja Balka környéke
Vicsuga
Vilejki
Vilniusz
Vinogradovka
Vinnyica
Virandozero
Visnye-Volocki körzet
Visnyij-Volocok
Visur
Vityazi
Vityebszk
Vjatka
Vjazniki
Vladivosztok
Vlagyimir
Volhov
Volkoviszk
Volnoe
Volodarszki kerület (a Néva jobb partja)
Vologda
Vologda
Volonga
Voloszovo
Volszk
Volzsszk
Voronyezs
Vorosilov
Vorosilovgrádi terület
Vorosilovgrádi terület 7-7. bisz bánya
Vorosilovgrádi terület Almaznaja
Vorosilovgrádi terület Engels-bánya
Vorosilovgrádi terület Golubovka
Vorosilovgrádi terület Hrusztalnoje
Vorosilovgrádi terület Ionovka
Vorosilovgrádi terület Irmino
Vorosilovgrádi terület Kagyijevka
Vorosilovgrádi terület Krasznij Lucs
Vorosilovgrádi terület Krasznodon
Vorosilovgrádi terület Novo-Druzskovka
Vorosilovgrádi terület Papasznaja
Vorosilovgrádi terület Rovenki
Vorosilovgrádi terület Vorosilovszk
Vorosilovgrádi terület/Zorinszk
Vorosilovi (Volgográdi) körzet
Voszhod
Voszkreszenszki körzet
Vosztocs
Vosztocsnij
Vtorovo
Vüszokovo
Zaporizsja
Zaporozsje
Zelenodolszk
szám
altábor
SZSZK/terület
település